TE
TE
TE
Krāsu veikals - Krasa.lv - Pakalpojumi

Pakalpojumi

Privātuma politika

Mēs apliecinām, ka Jūsu personīgā informācija, kas tiks lietota šajā interneta veikalā, tiks droši uzglabāta. Taču, pirms veicat elektronisko pasūtījumu, lūdzu iepazīstaties ar zemākminēto informāciju.

Mēs paturam tiesības manīt šos Noteikumus, tādēļ Jums tie ir jāizlasa ikreiz, kad Jūs apmeklējat šo interneta veikalu. Izmantojot šī interneta veikala pakalpojumus Jūs apliecināt, ka piekrītat ievērot šos Noteikumus.

Informācijas vākšana un izmantošana

Jūsu vārds, uzvārds, adrese, elektroniskā pasta adrese un tālruņa numurs ir nepieciešami, lai mēs varētu apstiprināt Jūsu pasūtījumu, noformēt un nosūtīt rēķinu par pirkumu, un piegādāt to uz Jūsu norādīto adresi.

Mēs neveicam klientu sarakstu reģistrāciju un nenododam informāciju par saviem klientiem trešajām personām, kam nav nekāda sakara ar Jūsu pasūtījumu. Visa Jūsu personīgā informācija, kas ir mūsu rīcībā, paliek pie mums. Mūsu rīcībā šāda veida informācija ir tikai vienam nolūkam –lai varētu sazināties ar Jums sakarā ar pasūtījuma detaļām, rēķina sastādīšanu un piegādes nodrošināšanu.

Mēs nesniedzam Jūsu personīgo informāciju citām kompānijām vai fiziskajām personām, izņemot kurjerpasta uzņēmumu, kuram šī informācija nepieciešama piegādes procesa veikšanai. Bez Jūsu piekrišanas Jūsu personīgie dati netiks izmantoti citos nolūkos, kā vien iepriekšminētā iemesla sakarā, izņemot tādus gadījumus, ko paredz Latvijas Republikā spēkā esošie likumi vai noteikumi.

Pircējs, nododot mums savus personīgos datus, piekrīt, ka mēs tos drīkstam izmantot atbilstoši šajā sadaļā aprakstītam veidam.

Visi citi Jūsu personīgie dati tiek rūpīgi sargāti, un mēs veicam attiecīgus fiziskus, elektroniskus un pārvaldes pasākumus, attiecībā par ievāktās informācijas aizsardzību.