TE
TE
TE
Krāsu veikals - Krasa.lv - Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

Edgars

2016-09-29 09:29:16

kāpēc man vajag tās pastas tonēšanai, jebkurā normālā krāsu veikalā man notonēs tādu toni kā man vajag , kāds rezons ?

Ja Jums ir daudz naudas, maz laika un iztēles tad noteikti nevajag, Jums dizainers uztaisīs projektu ar visiem krāsu kodiem un profesionāls meistars izdarīs visu pārējo, bet parējiem varam ieteikt tonējamās pastas sekojošu iemeslu pēc :

  • Pirmkārt  noteikti naudas jautājums, tonējot krāsu ar tonējamo mašīnu Jūs nekad iepriekš nezināsiet cik konkrētais tonis Jums izmaksās, ir gadījumi kad tonis maksā dārgāk par krāsu, toņpastām izmaksas vienmēr būs prognozējamas un stipri draudzīgākas.
  • Otrkārt, Jūs nekad līdz galam nezināsiet kā izskatīsies Jūsu krāsa pirms neuzklāsiet to uz sienas, toņpasta Jums ļauj mainīt toni uz vietas, remonta laikā, padarot krāsu gaišāku, tumšāku , intensīvāku vai pat nepieciešamības gadījumā var iegūt pavisam citu toņu gammu un nebūs nepieciešamības ar visu krāsu bundžu braukt uz veikalu un lūgt pietonēt , kā nereti gadās ..

 

Zigmārs

2016-09-28 05:42:30

Sveiki. Vai Jūs paši esiet testējuši piedāvātos tonerus? Kādi rezultāti? Paldies.

Jā ! Pirms pārdodam mēs pārbaudam visus mūsu piedāvātos produktus, kas attiecas uz toņpastām, tad esam pārdevuši samērā daudz , īpāši universālo tonējamo pastu STANDART, pagaidām atsauksmes tikai pozitīvas, kvalitāte laba, toņi noturīgi, cena draudzīga, ērta lietošanā, plaša piedāvāto toņu gamma.

Īsumā par mūsu veikalā piedāvātajām toņpastām:

Toņpasta universālā STANDART, der visa veida krāsām, špaktelēm un citiem celtniecības maisījumiem, ja Jums vajadzīgs kvalitatīvs rezultāts par pieņemamu cenu iesakām izvēlēties tieši šo tonējamo pastu.

Toņpasata universālā GOL, - ekonomiskā līnija, ja nepieciešami pasteļtoņi (gaiši toņi )

Universālais tonēšanas koncentrāts «Palizh Mix», - prof līnija, ja nepieciešami spilgti piesātināti toņi, galvenā priekšrocība, var iegūt tumšus piesātinātus toņus uz pirmās vai baltās bāzes, noturīgi pret saules gaismu, tonēšana sanāk daudz lētāka nekā tonējot ar tonējamo mašīnu.

Pilntoņu krāsa-toņpasta «Palizh» dekorātors, - galvenokārt lietojama  mākslinieciski- dekoratīviem noformēšanas darbiem atsevišķi kā dekoratīva pilntoņu krāsa, var tonēt ūdens dispersijas, akrila, lateksa un pva krāsu, krāsai var pievienot bez ierobežojumiemsecurity